Mecenat prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej

Mecenat prenumeraty cyfrowej

Dostęp do wiarygodnych treści to podstawa rozwoju społecznego, kulturowego i intelektualnego młodych ludzi. Zostań fundatorem prenumeraty cyfrowej Wyborcza.pl i pomóż nam rozwijać kolejne pokolenia czytelników.

Jaki jest cel projektu?

Celem naszego projektu jest wsparcie studentów, pracowników uczelni wyższych, bibliotek oraz organizacji pożytku publicznego w całej Polsce w dostępie do wiarygodnych i rzetelnych treści.

Jak możesz pomóc?

Twoje wsparcie finansowe (jednorazowe lub cykliczne) w całości przeznaczymy na zakup prenumeraty cyfrowej „Wyborczej” dla ww. grup i organizacji. Zapewnimy im nieograniczony dostęp do prenumeraty w wybranych obiektach (za pomocą Wi-Fi) lub na dowolnym urządzeniu (komputer, telefon). Każda prenumerata cyfrowa to koszt od 15-20 zł rocznie. Wpłacając np. 500 zł, stajesz się fundatorem prenumeraty dla nawet 33 osób. Do każdej ufundowanej przez Ciebie prenumeraty cyfrowej Fundacja „Gazety Wyborczej” dołoży kolejną od siebie.

Dlaczego warto?

W dobie fake newsów i alternatywnych prawd dostęp do wiarygodnych informacji stał się ważniejszy, niż był kiedykolwiek wcześniej. Chcemy pomóc młodemu pokoleniu rozwijać świadomość obywatelską oraz podejmować dojrzałe decyzje społeczne.

Pozostałe projekty

Wesprzyj Fundację Gazety Wyborczej